Logo

SET LAMELA ZA PASSAT1.9 TDI 1995-1999 - SACHS

Број на оглас: 3027062 | Објавен на: 14.01.2019, 07:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Tип на делови: Ламела / Спојка

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA POLOVEN SET LAMELA - SACHS
SET LAMELA: LAMELA, POTISNA PLOCA, DRUG LAGER VO DOBRA SOSTOJBA.
LAMELATA E SOLIDNA NE E POTROSENA MNOGU ZA PODETLANI INFORMACI JAVETE SE NA: 079-297-661

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач