Logo

Se prodavaat ocila za sonce-Naocari(original)

Број на оглас: 3027079 | Објавен на: 17.10.2018, 07:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Очила за сонце

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat ocila za sonce-Naocari(original) doneseni od Germanija. Ceni od 1000-3000 denari.
1.Troyp
2.Unofficial
3.Veithdia1

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Лазар Нацев

Потврден огласувач