Logo

Cirkular .cerkular

Број на оглас: 3027132 | Објавен на: 30.06.2020, 22:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Cirkularot e vo dobra sostojba trofazen .moj da see vidi I proba.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 as

Потврден огласувач