Logo

Bagaznik za Opel Astra, kroven nosac, gepek

Број на оглас: 3027161 | Објавен на: 11.04.2019, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


Koristeni krovni nosaci za Opel Astra (karavan) star model

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Misel

Потврден огласувач