Logo

Ferguson 533

Број на оглас: 3027618 | Објавен на: 22.10.2018, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.600 €
2.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava traktor ferguson 533 socuvan pali na kluc ima cetri novi gumi za poveke info obratete se tel.

 Agron

Потврден огласувач