Logo

PEUGEOT 207 CC 1.6i UVEZENA OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3027765 | Објавен на: 15.11.2018, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 CC 1.6i UVEZENA OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,FUL OPREMA 80 000 KM REALNI SO SERVISNA KNISKA, KOLATA E ZEMENA OD PRV SOPSTVENIK SO CELOSNA ISTORIJA ,,PROVERKA VO SERVIS PO VASA ZELBA .....BEZ ZAMENI

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач