Logo

Prodavam Opel Astra 1.6

Број на оглас: 3027776 | Објавен на: 24.12.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Astra 1.6 benzin 2002 proizvedena. Pominati 152.000km. Odlicno socuvana, registrirana i e so zelen karton. Kolata ima klima. Postoi dogovor okolu cenata
Broj za kontakt 078350101

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Џоче

Потврден огласувач