Logo

PEUGEOT 307cc 2004 cabrio

Број на оглас: 3027786 | Објавен на: 09.10.2018, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Цена: 2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


pezo 307cc 1.6
benzin/plin fabricki
smenet rebres kais napraven kompleten servis
2004
minimalna potrosuvacka 5/100km
extra ponuda cena 2100
079248948

mozi i zamena so dr vozila so doplata

 Валандово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач