Logo

Jozje

Број на оглас: 3027798 | Објавен на: 22.03.2019, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lozje vo mesnosta vikana goligas 7dek. So sopstven hidtant za polivanje 3.5dek vranec i 3.5 smederevka

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач