Logo

Audi A8 4.2Plin

Број на оглас: 3027805 | Објавен на: 01.03.2019, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Цена: 6.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e eXtra sostojba S-Line,4.2 Qatro,340konja na plin Gasni amortizeri,navigacija Najfuul oprema!!!!

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aaaaa

Потврден огласувач