Logo

KUKA КУЌА

Број на оглас: 3027839 | Објавен на: 23.05.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Друго

Дворна површина: 144 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Година на реновирање: 90

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: kr.republika

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


50 plus 30 kvadrati
Dvorno mesto 144
Tel broj
078 884 113

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач