Logo

Продавам куќа

Број на оглас: 3027886 | Објавен на: 06.06.2020, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 220 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 155 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Даме Груев 125 Битола

Цена: 28.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам стара куќа на два спрата во ЈЕНИ МАЛЕ (50м од сред село).
Со простор за гаража и одлична дворна површина.
Цена по договор

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач