Logo

audi a4 2009

Број на оглас: 3027937 | Објавен на: 23.03.2019, 04:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Info na ovoj broj Marijan 075 687 661 Vo odlicna sostojba nema nilakva mana Ima zelen karton Info na ovoj broj Marijan 075 687 661

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач