Logo

VENTILATOR ZA PARNO ZA GOLF 5, LEON, SKODA, AUDI

Број на оглас: 3027953 | Објавен на: 09.12.2018, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Valeo

Tип на делови: Клима уреди

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Original Valeo, ventilator za parno za klimatronik

 VKK

Потврден огласувач