Logo

citroen

Број на оглас: 3027971 | Објавен на: 13.11.2018, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e vo odlicna sostojba.
kontakt 078 629 954 Branko mnogu e pogodna za majstori za prevoz na razni materijali

  Кичево

Прати Е-Маил

  Vlatko

Потврден огласувач