Logo

Mercedes C200 CDI odlicen

Број на оглас: 3027977 | Објавен на: 03.07.2020, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C200 CDI odlicen full oprema ima dvozonska klima. Kolata e odlicna moze da se proba u sekoe vreme se i funkcionira. Poveke infirmacii na tel 077-465-046 viktor, cena po dogovor

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Lazo

Потврден огласувач