Logo

Brusalici 1600W Dnipro-M

Број на оглас: 3028192 | Објавен на: 23.05.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Orginalna i mokjna brusalica 1600W so potenciometar od 6 brzini nosi kamen 150mm
3 godini garancija tezhi samo 2.1kg
telefon 078356993

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач