Logo

Seat ibiza 1.9 TDI 99 good.na delovi

Број на оглас: 3028211 | Објавен на: 30.06.2020, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Kolata e rasturena na 190000 km.motorot e kako od fabrika servisiran kompletno.poveke na tell.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 vanco

Потврден огласувач