Logo

Toyota rav4

Број на оглас: 3028241 | Објавен на: 16.12.2018, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 5.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo super sostojba redovno servisirana inf.tel075491179

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 blaze popov