Logo

Mercedes C200 CDI

Број на оглас: 3028281 | Објавен на: 05.11.2018, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C200 CDI - racen menuvach so 6 brzini.
Full oprema so kozha. Registriran so zelen karton i godisna vinetka do fevruvari 2019. Redovno servisirana. Pred 10 000 km smeneto set kumplug (lamela, potisna ploca, hidro lager i zamaec). Za poveke info na 078 708 332

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач