Logo

Honda Jazz 1.4 Automatic / Nova

Број на оглас: 3028343 | Објавен на: 27.09.2018, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Jazz

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 90000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 61 kw / 83 ks

Цена: 5.290 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Honda Jazz 1.4 / 61KW бензин
Колата е зачувана како нова, донесена од Швајцарија, овде е возена една година. Во одлична состојба, Стрептроник- Типтроник менувач одличен. Два пара нови гуми летни/зимски. мала потрошувачка одлична за во град. возена е од женско лице. Сервисна Книшка и оригинални километри, може да се провере слободно каде сакате.
Команди на волан, стерео озвучување.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Victory

Потврден огласувач