Logo

SAMSUNG GALAXY TAB A6

Број на оглас: 3028424 | Објавен на: 16.02.2019, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 200 €

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


nov tablet samsung a6 extra performansi,moze zamena za telefon ili laptop

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ssss

Потврден огласувач