Logo

OPEL VEKTRA C 1.8 2005g BENZ. PLIN

Број на оглас: 3028683 | Објавен на: 20.02.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 3.690 €
3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VEKTRA C 1.8 BENZIN PLIN 2004G MODEL 2005G. FUL OPREMA KLIMATRONIK BORD KOMPJUTER TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN ZADNI ZAVESI NA DZAMOJ ELEKTRIKA NA SE EKONOMICNA KOLA I ZA VOZENJE I ZA ODRZUVANJE REG. DO 7 2019 SERVISIRANA!!!!!!!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач