Logo

Se prodava Renault 9 spring

Број на оглас: 3028740 | Објавен на: 15.11.2018, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: R 9

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prv sopstvenik. Garazirana. Istecena registracija.Cena 400 evra moze i zamena za motor vespa ili nesto drugo dajte ponuda.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Peceni Tuli

Потврден огласувач