Logo

MOLEROFARBARSKI USLUGI KVALITET; BRZO;CISTO....

Број на оглас: 3028750 | Објавен на: 09.02.2019, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI;GLETOVANJE;KRECENJE;PREGRADNI ZIDOVI;SPUSTENI PLAFONI...KONTAKT TELEFON:078228034

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 LABF

Потврден огласувач