Logo

iph 7 128GB jetblack istyle gar. new new

Број на оглас: 3029160 | Објавен на: 05.07.2019, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iphone 7128GB jetblack

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 419 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


nov zamenaki od istyle samo telefon so -godina garancija

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач