Logo

RADIO TESLA

Број на оглас: 3029544 | Објавен на: 12.06.2019, 18:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


RADIO TESLA ANTIKVITET 3500DEN

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач