Logo

Opel Astra G 1.4 tvinport

Број на оглас: 3029569 | Објавен на: 21.08.2019, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.500 €
2.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Itno se prodava Opel Astra G 1.4 tvinport 2009 god.so full oprema/klima Servo. Plin atestiran,senzori za rikverc CD-radio Kenwood, REGISTRIRANA DO JANUARI 2020
Bez zamena
TELEFON ZA KONTAKT:075282558 DEJAN

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач