Logo

Fiat 550 special 4x4

Број на оглас: 3029581 | Објавен на: 29.03.2019, 15:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat 550 duplak special vo super sostojba so servo volan ne e farban. Fabricna boja

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Om