Logo

Skuter 150cc

Број на оглас: 3029623 | Објавен на: 21.03.2019, 18:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Vespa

Вид: Останато

Година: 2007

Модел: Skuter 150cc

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Davam skuter 150cc2007 so mk dokumenti iprikolka za kola so cerada za kros do 600euro dvata za eden
Tel: 075/872-558

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 bayram

Потврден огласувач