Logo

Saks , saksofon , huller servisiran

Број на оглас: 3029717 | Објавен на: 17.02.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Вид на оглас: Се продава


Prodava se huller saks servisiran komlet

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 neso

Потврден огласувач