Logo

CITROEN JUMPY 1,6 HDI UVEZENO OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3029793 | Објавен на: 15.11.2018, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Jumpy

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN JUMPY 1,6 HDI UVEZENO OD SVAJCARIJA,PLATENA CARINA,ORGINAL KILOMERI SO SERVISNA KNISKA.....5 SEDISTA ZA SEDENJE, PROSTOR ZA TOVAR,,,,BEZ ZAMENI,,,,,

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач