Logo

Dresovi ,gakici so stucni komplet i stegaci

Број на оглас: 3029845 | Објавен на: 13.06.2019, 06:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat kompleti za sportski ekipi za fudbal.Kompletite se so dres,gakici,stucni i stegaci.ima vo poveke boi i se po 10 kom =6xl i 4 L.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач