Logo

Nvidia GeForce MX420 MSI G4MX420D-T

Број на оглас: 3029880 | Објавен на: 04.02.2019, 20:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nvidia GeForce MX420 MSI G4MX420D-T MS-8878 AGP Vga card 64MB
garantirano dobro raboti, na 1280 x 720.
moze zamena za ddr2 graficka. ili ponudete.
.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 pane

Потврден огласувач