Logo

Fudbal sportski dodatoci

Број на оглас: 3029907 | Објавен на: 06.06.2019, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Podkolenici ,rukavici,stegaci,kostobrani,dolen del na trenerki za golman i dr... Podkolenici avesa 400den.
Kostobrani 250den
Rukavici 600
Golmanski trenerki dolni 450den
Stegaci 30den
Dresovi so sorcevi i stucni 700den zolti 6xl i 4 l
Dresovi so sorcevi 700den plavi6xl i 4 l
Dresovi so sorcevi portokalovi 600den
Dresovi so sorcevi o stucni crveni 700den 6 xl i 4 l

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач