Logo

Samsung j5 2016 raboti na site mrezi 6500

Број на оглас: 3029988 | Објавен на: 16.11.2018, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J5

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 4.500 МКД
4.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se uste pod garancija
Informacii na broj 076387748🇲🇰
Toa sto ima necistotija e pod zastitnoto staklo

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач