Logo

Dresovi za fudbalski ekipi

Број на оглас: 3030081 | Објавен на: 12.04.2019, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat komplet dres sorcevi so stucni i stegac cena 12e tel 070816971 071368468

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач