Logo

Plinski ured plinski uredi plinski sistemi samsung iphone

Број на оглас: 3030199 | Објавен на: 10.04.2019, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Професионална монтажа и сервис на сите видови автомобилски плински уреди.
Нашиот сервис може да ви понуди голем избор на плински системи од познати брендови.
1.Секој плински уред поседува валидна повеќегодишна гаранција.
2.За секој намонтиран плински уред издаваме сервисна книшка и педантно ги водиме тековните сервиси и одржување на истиот
3.Секое возило добива максимална посветеност и педантност при изработката

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Smart Auto plinski uredi

Потврден огласувач