Logo

Kia Sorento 2.5 ex

Број на оглас: 3030335 | Објавен на: 05.08.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Kia Sorento vo perfektna sostojba, voziloto raspolaga so full oprema i e maksimalno socuvano. Za poveke informacii javete se na 071 779 313 ili 071 559 510 ! moze zamena za mercedes, bmw

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Slave

Потврден огласувач