Logo

ALFA 147 1.9 DIZEL

Број на оглас: 3030404 | Објавен на: 12.03.2019, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 91 kw / 124 ks

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba socuvana so ful oprema

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач