Logo

VOLVO FH13 420 EEV

Број на оглас: 3030413 | Објавен на: 12.12.2018, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Volvo FH13 420 EEV
2011 god
NOVI GUMI
720000 km
TOP SOSTOJBA

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 STANGEL DOOEL

Потврден огласувач