Logo

Digalka 4t povolno

Број на оглас: 3030583 | Објавен на: 09.11.2018, 19:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba, za lesni i teski vozila.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач