Logo

BMW X3 (4X4) 3.0 DISEL 2007 GOD..

Број на оглас: 3030593 | Објавен на: 29.09.2018, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 70.268.937 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X3 (4X4)3.0 DISEL 2007 GOD.REGISTRIRAN ZA CELA GODINA...DONESEN OD SVAJCARIJA

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 --XIMI---

Потврден огласувач