Logo

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD REGISTRIRANA SERVISIRANA NOVI GUMI-02

Број на оглас: 3030619 | Објавен на: 12.02.2019, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1.950 €
1.999 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ALFA ROMEO 147 1.9 JTD 115KS

REGISTRURANA SO ZELEN KARTON

SERVISIRANA KOMPLETNO SET REBRAST KAISH NOVI DISKOVI PLOCKI

NOVI 4 GUMI STAVENI PRED 5000KM

NOV AKUMULATOR STAVEN PRED 10 DENA

BEZ DOPOLNITELNI VLOZUVANJA

072 245 824

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 M

Потврден огласувач