Logo

Elektro motor motori elektromotor elektromotori мотор

Број на оглас: 3030680 | Објавен на: 14.06.2020, 21:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на Нови неупотребени чувани во магацин и половни електромотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач