Logo

Се продава домашен маџун и домашна ракија

Број на оглас: 3030772 | Објавен на: 18.10.2018, 20:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Се продава домашен маџун направен од високо квалитетно грозје по цена од 400 ден и домашна ракија по цена од 120 ден

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач