Logo

Pioneer VSX-521-K 5.1 Home Theater Receiver

Број на оглас: 3030924 | Објавен на: 26.03.2020, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 249 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Pojacalato e vo odlicna sostojba malku koristeno prv sopstvenik kupeno od media market germanija
specifikacii vidi link podole

https://www.cnet.com/products/pioneer-vsx-521-k/specs/

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач