Logo

FORD FUSION

Број на оглас: 3030993 | Објавен на: 20.11.2018, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fusion

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Ford Fusion
1.4 TD
130 000 km
4 zimski novi gumi so metalni bandasi i 4 letni gumi so aluminiumski bandasi
cena po dogovor

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач