Logo

Lozova Rakija

Број на оглас: 3031020 | Објавен на: 17.01.2019, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Се продава лозова ракија бела и жолта јака 50% алкохол .Достава низ македонија по карго.-
https://www.facebook.com/DomasnaRakija?ref=hl
е-маил stojanginov@gmail.com.тел.078267009

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojan