Logo

Prodavam skoro nov iphone 8

Број на оглас: 3031294 | Објавен на: 17.11.2018, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 8

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam maksimalno zacuvan iphone 8 bez udari i grebanici. Bez zameni!!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач